Ręczny drenaż limfatyczny

Obrzęk limfatyczny (limfatycznego); Powiązane Warunki; Ramię Obrzęk; Taśmy Obrzęk; Obrzęk limfatyczny z ramię; Nogi Obrzęk limfatyczny; Jak diagnozować Obrzęk limfatyczny; Ręczny drenaż limfatyczny; Proste drenaż limfatyczny; Leczenie obrzęk limfatyczny; Dzieci z Obrzęk limfatyczny, Lymphedema Poland (Polish)

Moderator: Senior Moderators

Ręczny drenaż limfatyczny

Postby patoco » Sat Jul 12, 2008 9:00 am

Ręczny drenaż limfatyczny

Obrzęk limfatyczny (limfatycznego)


Ręczny drenaż limfatyczny (również określane jako po prostu MLD) jest bardzo delikatne rodzaju masaże terapii wykorzystywane do drenażu nadmiaru płynów z organizmu i ogólną poprawę funkcjonowania w limfatyczny (odpornościowy). MLD jest najczęściej stosowane w leczeniu Lymphedema, który charakteryzuje się zablokowania węzłów chłonnych w ramionach i nogach.

MLD pochodziła z Europa w 1930. Po raz pierwszy użyte na pacjentów jako skuteczna metoda detoksykacji (pozbawienie odpadów) ciała. Dzisiaj, MLD jest nadal wykorzystywany jako sposób na poprawę funkcjonowania wewnętrznej układu chłonnego. Do masażu stosuje się łagodnie w kierunku przepływu chłonki w celu odblokowania jakiejkolwiek utrudnione limfatyczny statków, oraz umożliwić przepływ limfatyczny do transportu odpadów z organizmu swobodnie.

MLD masaż jest wykonywany przez uprawnionego MLD masaż terapeuta, którzy porady światła formie okólnika do masażu skóry swoich klientów. MLD masaże muszą być stosowane do skóry urodziła, i nie oleje i płyny masaż może być stosowany w celu leczenia się skuteczne. MLD masaż jest stosowany w łagodnych uderzeń w kierunku serca. Technika ta będzie lekko rozciągnąć ściany z limfatyczny statków i zachęcać drenaż limfatyczny.

Podczas leczenia MLD swoje masaż terapeuta może korzystać z jednego z czterech bardzo skuteczne techniki, aby zachęcić MLD drenaż limfatyczny:

Stacjonarne Circles tych kresek są stosowane w ciągłej spirali z terapeutów masażu ręki zazwyczaj na szyję, twarz i węzłów limfatycznych.

Pompy Technika masażu terapeuta będzie miejscem ich dłońmi w dół na skórze, owalne i uderzeń z ich palce i zachęcać do thumbs przepływ limfatyczny.

Rotary Technika w terapeuta masażu skóry w okrągłym projekty z dłońmi skierowanymi w dół. W nadgarstka wykorzystywane są do stosowania i zmniejszyć presję na udar.

Scoop Strokes terapeutów masażu dłońmi będzie stawić czoła, a ich palce pozostają otwarte tak, że ich ręce są cupped na podobnym scoop. Skręcania uderzeń stosuje się do skóry, aby zachęcić klientów unieszkodliwiania odpadów.

Można tłumaczyć każdej strony w naszym serwisie. Proszę przejść do naszego wejścia strona główna

Lymphedema Ludzie Lymphedema People

http://www.lymphedemapeople.com

Pat O'Connor
Założyciel i dyrektor wykonawczy
User avatar
patoco
Site Admin
 
Posts: 2175
Joined: Thu Jun 08, 2006 9:07 pm

Return to Obrzęk limfatyczny

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


cron